Night Mode

Araçlar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 538 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Bruno Barão
Night Mode mobil uygulaması sayesinde mobil cihazınızın gece ekran ışığı modunda değişiklik yapabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Night Mode mobil uygulaması mobil cihazınızın gece modu ışıklarını ayarlayacaktır. Gece Modunun ana hedefi, ekranınızın parlaklığını varsayılan ayarlarla elde edebileceğinizden daha az azaltmaktır.

Mobil cihazınızın ışık dengesini ayarlamanız konusunda size faydalı bir hizmet sunacak olan Night Mode mobil uygulaması ile sizde geceleri telefonunuzu daha rahat kullanın. Bu uygulama, ekranı karartmak ve gözlerinizi incitmemek için sönük olarak hareket eden bir bindirme filtresi uygular. Ekran çok parlak olduğunda gözlerinizin zarar görmesini önlemek için Night Mode mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Uygulama sizlere bu konuda sorunsuz işlemler sunacaktır. Okuma, tarama, mesajlaşma veya oyun oynamak için düşük ışık ihtiyacınızı Night Mode mobil uygulaması ile karşılayabilirsiniz. Donanım veya yumuşak düğmeleri arkadan aydınlatmayı devre dışı bırakarak şarjınızdan da tasarruf edebilirsiniz. 

Uygulama ile hem göz sağlığınızı korumuş olun hem de geceleri telefon kullanırken ışık dengesini doğru bir şekilde ayarlayarak telefonunuzu daha sağlıklı bir şekilde kullanmaya bakın. 

Night Mode indir